« بسمه تعالی»

مشتری گرامی، ضمن تشکر از خرید و انتخاب فروشگاه اینترنتی 361 درجه ، قوانین فروش این فروشگاه به شرح ذیل ، به اطلاع می رسد.

  1. این فروشگاه اینترنتی تماما تابع قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.
  2. اجناس فروخته شده در صورت دارا بودن اشکال احتمالی از قبیل پارگی، کثیفی و یا موارد مشابه، با هزینه فروشگاه 361 درجه بازگشت داده شده و چنانچه از همان محصول جنس دیگری در انبار موجود باشد ارسال می گردد و در غیر اینصورت با هماهنگی واحد مالی، هزینه خرید عودت داده می شود.
  3. چنانچه محصولی بدون علت موجه عودت داده شود،از کل فاکتور هزینه ی پستی کسر و مابقی آن به صورت بن در پنل کاربر شارژ شده که در سفارشات بعدی قابل استفاده است.
  4. فروشگاه 361 درجه ، اصالت اجناس خود را تضمین می نماید.
  5. اجناس فروخته شده تنها با شرایط خرابی احتمالی مانند پارگی، عدم تطبیق رنگ کالا تحویل شده با کالای سفارش داده شده، عدم ارسال سایز سفارش داده شده و موارد اینچنینی بازپس گیری می شود.
  6. خریدار حق دارد چنانچه جنس مورد سفارش خود را به صورت صحیح و کامل تحویل نگیرد، درخواست عودت جنس و وجه خود را ثبت نماید.
  7. فروشگاه 361 درجه متعهد به حفظ حریم خصوصی مشتریان خود می باشد و تمامی اطلاعات و نشانی های وارد شده توسط مشتریان، در اختیار غیر قرار نخواهد گرفت.
  8. هرگونه خسارت احتمالی در هنگام حمل از انبار 361 درجه تا محل مشتری، می بایست حداکثر تا 24 ساعت به اطلاع بخش پشتیبانی فروشگاه اینترنتی 361 درجه برسد و هزینه های عودت جنس و ارسال جنس مشابه در این صورت، بر عهده 361 درجه می باشد.
  9. چنانچه خریدار محترم درخواست تعویض کالای دریافتی را داشته باشد، هزینه پستی بازگشت کالا و دریافت کالای جایگزین عهده خریدار می باشد.