کفش مخصوص بسکتبال مردانه W572031114-5

کد محصول : 8487

نام برند : 361


قیمت اصلی : 2699000 تومان

قیمت برای شما : 1620000 تومان


بن هدیه

انتخاب سایز / رنگ : ( راهنمای سایز )


کفش مخصوص بسکتبال (Basketball)

انتخاب کفش مناسب برای رشته ورزشی موردنظرتان، یکی از مهم ترین تصمیماتی است که باید قبل از شروع هر فعالیت ورزشی بگیرید. طبق گفته پزشکان، انتخاب کفش مخصوص هر رشته ورزشی سهم قابل توجهی در جلوگیری از آسیب های جدی دارد. از آن جایی که فعالیت های عمده بسکتبالیست ها شامل دویدن، پریدن و چرخش سریع است؛ کفش­های مخصوص بسکتبال به گونه ایی طراحی شده اند که جذب کننده شوک و کمک به اسقامت مچ پا در عین انعطاف پذیری باشد.

  • رنگ : مشکی،زرد
  •  جنس رويه : مش ، چرم مصنوعي ، پروپیلن
  • ويژگي رويه : قابلیت گردش هوا، بسیار سبک، جلوگیری از تعریق پا، انعطاف پذیر
  • جنس زيره : RB+MD+TPU
  • ويژگي زيره : کاهش فشارهاي وارد شده به پا با قابليت ضربه گيريویژگی‌های لاستیک مصنوعی و طبیعی را با هم دارد بسیار مناسب و راحت ،سایش بسیار کم ، به هیچ عنوان نمی شکند ، قدرت اصطکاک بالایی و بسیار سبک ‌
  • تکنولوژي به کار رفته : QU!CK FOAM lite+UNTURN+RUBEST TECH   ( QU!CK FOAM lite: کفی کفش از چند لایه تشکیل شده که در قسمت میانی آن، فوم به کار رفته تا کفش بسیار سبک باشد. همچنین خاصیت ارتجاعی فوق العاده ایی داشته و با جذب ضربه به سرعت به حالت اولیه خود بر می گردد.UNTURN: این تکنولوژی در لایه خارجی زیره کفش به کار رفته تا از احتمال خطر آسیب دیدگی جلوگیری کند. RUBEST TECH: کفی کفش های دارای این تکنولوژی از لاستیک ویژه ای تولید شدند که اصطحکاک فوق العاده ایی را با سطوح مختلف ایجاد کرده تا از لغزیدن پا هنگام فعالیت جلوگیری کند.)

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه