جستجو

قوانین و مقررات

« بسمه تعالی»

مشتری گرامی، ضمن تشکر از خرید و انتخاب فروشگاه اینترنتی 361 درجه ، قوانین فروش این فروشگاه به شرح ذیل ، به اطلاع می رسد.

 1. این فروشگاه اینترنتی تماما تابع قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.
 2. در زمان ثبت سفارش مشتری باید قوانین و مقررات را مطالعه و تایید نماید .(تایید قوانین به منزله ی قبول آن می باشد )
 3. فروشگاه 361 درجه ، اصالت اجناس خود را تضمین می نماید .
 4. اجناس فروخته شده در صورت دارا بودن اشکال احتمال از قبیل پارگی،کثیفی و یا عدم تطبیق کفش ارسالی با فاکتور مشتری و موارد اینچنینی میبایست ظرف مدت 48 ساعت با واحد پشتیبانی(361-0713) و یا با آیدی اینستاگرام 361_ir@ هماهنگ شود و بعد از بازپسگیری کالا هزینه خرید به مشتری عودت داده می شود.
 5. چنانچه خریدار محترم درخواست تعویض کالای دریافتی خود(تغییر سایز،تغییر مدل) را داشته باشدمی بایست ظرف مدت 48 ساعت درخواست بازگشت را ثبت و کالا را مرجوع نماید که در اینصورت هزینه ی پستی بازگشت کالا و دریافت کالای جایگزین برعهده مشتری می باشد. در جشنواره یکی بخر دو تا ببر فقط تغییر سایز انجام می شود و به هیچ عنوان تغییر مدل انجام نمی شود.
 6. چنانچه محصولی بدون علت موجه ( پارگی ، کثیفی و عدم تطبیق) عودت داده شود ، مبلغ کل فاکتور به صورت بن در پنل شارژ شده که در سفارشات بعدی قابل استفاده است.
 7. در صورتی که کالا توسط مشتری استفاده شده باشد به هیچ عنوان امکان تعویض وجود ندارد و برای چک کردن سایز باید در منزل استفاده شود.
 8. مرجوعی باید طبق رویه بازگرداندن انجام شود (کتونی حتما باید با جعبه مرجوع شود و در صورتی که بر روی جعبه چسب و یا مشخصات زده شده باشد و یا کالا بدون جعبه مرجوع شود خسارت جعبه از مبلغ کالا کسر می گردد)
 9. پس از تایید نهایی و ثیت سفارش امکان هیچگونه تغییر در فاکتور ارسالی امکان پذیر نمی باشد.
 10. اگر مشتری کالایی را بدون تخفیف و یا درصد تخفیف پایین تر سفارش دهد و پس از سفارش درصد تخفیف یا قیمت کالا تغییر کند،این تغییر شامل سفارش قبل نمیشود.(حتی یک دقیقه قبل)
 11. در صورت نبودن سایز مورد نظر هنگام تعویض میتوانید از مدل های دیگر انتخاب نمایید در غیر اینصورت مبلغ در پنل شما به صورت شارژ کیف پول باقی خواهد ماند.
 12. تعویض فقط در سایت انجام میشود و امکان تعویض از طریق شعب به هیچ عنوان امکان پذیر نمیباشد.
 13. فروشگاه 361 درجه متعهد به حفظ حریم خصوصی مشتریان خود می باشد و تمامی اطلاعات و نشانی های وارد شده توسط مشتریان، در اختیار غیر قرار نخواهد گرفت.
 14. قبل از ارسال کالا قسمت رویه بازگرداندن کالا با دقت مطالعه شود.